TV SET ACC VESA ADAPTER PLATE/22-52 FPMA-VESA400 NEOMOUNTS
Prekės kodas: 1172489
Turimas kiekis: 3
2543 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Neomounts
400 mm x 200 mm
Yes
50 mm x 50 mm
Yes
Category Code
MAS
Colour
Silver
Description
The NewStar VESA adapter, model FPMA-VESA400 allows a VESA mount with 50x50, 75x75, 100x100 and 200x100 mm interface to be used with displays with VESA hole patterns of 200x200mm, 400x200 and 120x180 mm (JVC holepattern). Ideal when flat screen needs different VESA pattern to select wall-, desk- or ceiling mount.
NewStar FPMA-VESA400 is suitable for screens up to 52 (130 cm). The weight capacity of this product is 35 kg each screen. Depth of this adapter is 3 millimetres only. The adapter is suitable for screens that meet VESA hole pattern 200x200, 400x200 and 120x180 mm (JVC holepattern). Different hole patterns can be covered using NewStar VESA adapter plates.
Fits screens sized
22-52
Full Description Line
Max. weight 35 kg|Fits screens sized 22-52 |50 mm x 50 mm|400 mm x 200 mm|Colour Silver