Iki nemokamo pristatymo liko 50.00€
  • Lithuanian
  • English

Pristatymas

Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris UAB „DPD Lietuva“. UAB „DPD Lietuva“ – pirmaujanti Lietuvoje ir viena didžiausių siuntų pristatymo bendrovių Europoje. Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą.

 

Prekių pristatymas per DPD kurjerį

 

DPD kurjeris siuntą Jums pristatys į namus, biurą ar kitu, Jūsų pasirinktu, adresu.

Prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys per 1-3 darbo dienas.**

Pristatymo kaina:
Užsakymams iki 50 EUR – 2,99 EUR + PVM
Užsakymams virš 50 EUR – pristatymas nemokamas

 

Prekių pristatymo laiko intervalas didžiuosiuose Lietuvos miestuose*: 8:00 -14:00 val., 14:00 -18:00 val., 18:00 -22:00 val. darbo dienomis.

 

Kitose Lietuvos vietovėse prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val.

 

-

Vakare prieš pristatymą gausite SMS žinutę (arba pranešimą į Viber programėlę, jeigu ją naudojate) su siuntos numeriu ir internetine nuoroda. Ją paspaudus galėsite valdyti savo siuntos pristatymą: keisti pristatymo adresą, dieną ar nukreipti siuntą į patogiausią DPD paštomatą. Tai patogu, jei pasikeitė Jūsų planai ir numatytą pristatymo dieną negalite priimti siuntos.

 

Pristatymo dienos rytą apie numatomą siuntos pristatymo laiką būsite informuotas SMS žinute (arba pranešimu į Viber programėlę, jeigu ją naudojate). Žinutėje bus nurodytas kurjerio atvykimo laikas 1 val. laiko intervalu, pvz.: 09:50-10:50.

 

-

Prekių pristatymo metu, kurjeriui pareikalavus, turėsite parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

 

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ir užpildykite pakuotės pažeidimų aktą.

 

Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.

 

-

*
Lietuvos apskričių ir rajonų centrai: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena, Telšiai, Tauragė, Alytus, Marijampolė, Anykščiai, Birštonas, Biržai, Druskininkai, Elektrėnai, Gargždai, Ignalina, Jonava, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kelmė, Kėdainiai, Kretinga, Kupiškis, Lazdijai, Mažeikiai, Molėtai, Naujoji Akmenė, Pakruojis, Palanga, Pasvalys, Plungė, Prienai, Radviliškis, Raseiniai, Rokiškis, Skuodas, Šakiai, Šalčininkai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionys, Trakai, Ukmergė, Varėna, Vilkaviškis, Visaginas, Zarasai.

 

**
Daugumą prekių turime savo sandėlyje - jas DPD kurjeris Jums pristatys per 1-3 darbo dienas. Kai kurias, retesnes prekes turime atsivežti iš gamintojo, tokiu atveju, pristatymo laikas yra ilgesnis: 1-15 darbo dienų. Jei pristatymas tikrai užtruks ilgiau nei 3 dienas, apie tai, Jums apmokėjus užsakymą, praneš vienas iš mūsų vadybininkų. 

 


Pastaba. 
Įvykus nenumatytoms, nurodytus prekių pristatymo terminus ilginančioms, aplinkybėms mes Jums pranešime iš anksto.
Daugiau informacijos telefonu +370 653 93963.

Turite klausimų?

Paskambinkite mums:

+37065393963

Rašykite mums el. paštu:

info@primtech.lt

Darbo valandos:

I-V 8:00 - 17:00
Rašyk
Skambink